Bystřice pod Lopeníkem 173,687 55,

ředitelka: Bc. Monika Petrášová

tel.572646745, e-mail:zsbystrice@uhedu.cz

Besídka ke svátku maminek (MŠ)

20.5.2015 K letošnímu svátku maminek jsme s dětmi nacvičili krátké vystoupení. Prezentace tohoto vystoupení proběhla ve středu 13.5. 2015 v tělocvičně Zš.


Ani letos jsme nemohli opomenout oslavu svátku maminek. Letos svátek připadl na neděli 10.5. 2015, proto jsme v nejbližším možném termínu s dětmi uspořádali krátké vystoupení s malým občerstvením.

Děti byly velmi šikovné, a i po delším volnu, kdy nebyl v MŠ provoz (tedy dva pátky po sobě) si vždy vzpomněly na to, co jsme nacvičovali. 

Kromě vystoupení jsme ještě připravili dárky v podobě keramické kytičky a přáníčka. Abychom všechno dotáhli do konce, v den "D" se děti staly kuchtíky a maminkám s láskou připravily buchtu. Potom je čekal zasloužený odpočinek, aby se po vystoupení dostatečně zregenerovaly :-) 


Maminek, tatínků, babiček, dědečků a jiných příbuzných letos dorazil opravdu velmi hojný počet. Ale děti se jich nezalekly a s potěšením a odhodláním předvedly svou několikatýdenní práci. 

Letošní besídku jsme zaměřili na barvy, počty a roční období. Děti vystupovaly samostatně, v menších skupinkách a předvedly se také hromadným tancováním. Nechybělo ani vystoupení ze zájmových kroužků a to flétny a angličtiny. Závěrem besídky bylo nejen rozdání dárečků, pusa maminkám, ale také společné tancování na písničku Holčička Jahodová.

Rodiče čekala sladká odměna v podobě buchty, ale ani děti nepřišly zkrátka. Sladká zdravá odměna je neminula. Byly pro ně připraveny ovocné špízy a svačinka v podobě Brumíka. Za jejich výkon si vysloužily také dětské bublinky. 

Všem rodinným příslušníkům děkujeme za hojnou účast. A velmi také děkujeme za sponzorskou, skvěle vypadající zdravou svačinku připravenou pro děti.