Bystřice pod Lopeníkem 173,687 55,

ředitelka: Bc. Monika Petrášová

tel.572646745, e-mail:zsbystrice@uhedu.cz

Vánoční výstava a slavnostní rozsvícení vánočního stromu

28.11.2015 Opět náš po roce čekalo velké vánoční tvoření. Vyráběly děti ze školky, ze školy a samozřejmě i paní učitelky s paní asistentkou.

Rok se s rokem sešel a už je tady zase adventní čas. Neopomněli jsme ho ani ve škole a školce a se vší pílí jsme připravovali vánoční výrobky na výstavu.

V sobotu 28.11. 2015 v 14:00 se uskutečnila v kulturním domě Vánoční výstava. Byly k vidění nejen výrobky dětí, ale také nejrůznější adventní věnce a výzdoby, háčkované výrobky, vánoční cukroví, medové výrobky, řetízky a náramky z gumiček a jiné.

Připraven byl krátký doprovodný program. Nejprve se představily žákyně ZŠ Markétka Machalíková a Editka Gavendová, dále vystoupil spolek bystřických helikonkářů, celý program završil ženský pěvecký sbor bánovských Zpěvulí. Velkým překvapením byl pro děti příchod sv. Mikuláše s čertem a andělem, který děti obdaroval sladkými dobrotami.

Odpoledne velmi rychle uteklo a venku se setmělo, proto už nám nic nebránilo, aby se slavnostně rozsvítil bystřický vánoční strom před kulturním domem.

Všem děkujeme za účast a přejeme pohodový adventní čas a dětem bohatou mikulášskou nadílku.